Takeshi Miyazoe ze studia From Software wypowiedział się w wywiadzie dla serwisu VG247 na temat poziomu trudności w grze Dark Souls II. Okazuje się, że niektórych bossów będziemy w stanie pokonać wcześniej niż jest to wymagane, o ile oczywiście możemy pochwalić się odpowiednio wysokimi umiejętnościami.
W nadchodzÄ…cej produkcji studia
From Software mamy trafić do obszarów, gdzie pojawi się możliwość rozegrania dużej walki już w połowie danego etapu. Twórcy chcą w ten sposób pozwolić doświadczonym graczom na pokonanie bossa wcześniej niż powinno się to zrobić domyślnie. Będzie to oczywiście większe wyzwanie, ale jak zapewnia Takeshi Miyazoe:
„JeÅ›li jesteÅ› wystarczajÄ…co dobry lub uważny, bÄ™dziesz w stanie wczeÅ›niej pokonać niektórych bossów”.
Twórcy cały czas pracują nad zbalansowaniem poziomu trudności. Producent już teraz może jednak zapewnić, że będą kluczowe momenty w grze, gdy główni przeciwnicy będą stanowili naprawdę duże wyzwanie. Możliwość rozpoczęcia walki z niektórymi z nich już w połowie etapu ma uczynić rozgrywkę bardziej płynną i interaktywną. Twórcy nie chcą bowiem doprowadzić do sztywnego podziału na poziomy zawsze kończące się walką z bossem. Tym razem wiele w tej kwestii będzie zależeć od samego gracza.
Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2013-09-08 18:05:45
|
|
|